פורום השדים האדומים
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
פורום השדים האדומים

הפועל תל אביב - מחזיקת גביע המדינה 11/12 !

אינדקסאינדקס  Latest imagesLatest images  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחבר  

איך מתקבלים לאולטראס?

Go down 
5 posters
מחברהודעה
makron1

איך מתקבלים לאולטראס? Empty
הודעהנושא: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 5:13 pm

שלום לכולם, אני עורך דין ממורמר שחובב ריצות וליקוקי ישבנים צהובים.

מזה זמן רב אני מחפש להצטרף לארגון גברי בעל עצמה מיסטית מהפנטת הבקיא בהיסטורית העם היהודי.

שמעתי על כמה חבר'ה נחמדים שפועלים באזור יפו ופועלים רבות לטובת איזו קבוצה שתפסתי עליה טרמפ כי אני פשוט חובב ספורט מושבע ולנוקיה אזלו המנויים.

הבנתי שקוראים להם אולטראס משהו, איך מתקבלים?

אני חייב לציין שאני עו"ד ואם לא אתקבל אדאג למרר את חייהם ואלכלך עליהם מבוקר ועד ליל באינטרנט ופה בפורום.

חזרה למעלה Go down
makron1

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 5:46 pm

up
חזרה למעלה Go down
moshiko [Bot]

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 5:51 pm

לא כדאי לך. זמנו של הארגון הנ"ל קצוב מפני שהפועל תל אביב עומדת להתפרק.
חזרה למעלה Go down
makron1

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 5:55 pm

אבל ממה שהבנתי הם גם ככה קיימים רק בשביל עצמם לא?
חזרה למעלה Go down
moshiko [Bot]

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 6:26 pm

התקלת אותי ולכן איעלם מהאשכול ובעתיד אחפש להיכנס בך בחזרה.
חזרה למעלה Go down
lobotomized romario

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 6:36 pm

רק משחה
חזרה למעלה Go down
אדום אופטימי
Admin

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyThu Nov 22, 2012 9:23 pm

לא מדובר באוהדי הפועל. הם אוהדים את עצמם, שרק מחפשים לעשות דווקא לחבריהם ליציע, לצאת מגניבים בעיני חבריהם מחו"ל, ולהכפיש את זכר העם היהודי.
הצטרף אלי לאולטראס שריקות בוז לשירי שואה. אצלינו גם לא תצתרך לעשות כלום חוץ מלשרוק בוז, גם להרגיש טוב עם עצמך, וגם תקבל את התואר "אולטראס".
חזרה למעלה Go down
סבא טרחני

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptyFri Nov 23, 2012 12:24 am

אדום אופטימי כתב:
לא מדובר באוהדי הפועל. הם אוהדים את עצמם, שרק מחפשים לעשות דווקא לחבריהם ליציע, לצאת מגניבים בעיני חבריהם מחו"ל, ולהכפיש את זכר העם היהודי.
הצטרף אלי לאולטראס שריקות בוז לשירי שואה. אצלינו גם לא תצתרך לעשות כלום חוץ מלשרוק בוז, גם להרגיש טוב עם עצמך, וגם תקבל את התואר "אולטראס".
cherry

זה כי אין כאן פרח בצבעים נסבלים.

.
חזרה למעלה Go down
makron1

הודעהנושא: Re: איך מתקבלים לאולטראס?   איך מתקבלים לאולטראס? EmptySat Nov 24, 2012 5:15 am

טוב אז ככה, קיבלתי מהאולטראס מסר בפתק שנשאה יונה צבועה באדום, בפתק נאמר לי להגיע לגיבושים לאולטראס ששם יוחלט אם אני מתאים ואם כן אז לאיזה זרוע:
המדינית או הצבאית.

סיכום קצר מהחוויה

את המבחן של להכניס שלוש אבוקות לפי הטבעת ולהחדיר לאצטדיון מסוים בארץ עברתי בקלות, כבר הכנסתי לשם דברים רחבים וארוכים יותר.

גרפיטי בפלורנטין גם לא הייתה לי בעיה לעשות.

אחר כך לקחתי מכספי התרומות והזמנתי זונות וסמים לא לפני שתפרתי דגל פריסה 80 מטר לגמרי לבד כשמסביבי בלגים קפריסאים וגרמנים
שבאו כדי להתרשם.

ביקשו ממני לצעוק שואה למשטרה אז התחכמתי איתם כי יש לי גבולות וקווים אדומים אז צעקתי שועל למשטרה במקום, הם אכלו את זה.

ואז במבחן האחרון נכשלתי כי הם ביקשו ממני גם לשיר שמעון מזרחי תתאבד כבר ואף ביקשו ממני לירוק על תמונתו של אויבם הגדול ביותר: אדום אופטימי.

פה באמת נשברתי כי שימעל'ה הוא ידיד קרוב ושותף אידאלוגי ואצל אופטימי אני מקבל כוס מים שנייה במתנה בהפי האוור והטבות כאלו לא מפספסים.

הואיל ולא עמדתי בכל התנאים ולמרות חיבתי לעניין החדרת האבוקות הריני מודיע שרשמית אני מצטרף לארגון אולטראס שריקות בוז לשירי שואה,
ברור לי שהדבר מצריך הקרבה רבה ובעיקר מקלדת אבל לנצח נשבעתי לשאת את הדגל(עד שהבן יסיים לפחות את השירות הצבאי כי משעמם שהוא ג'ובניק).
חזרה למעלה Go down

איך מתקבלים לאולטראס?
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1